JAK JSEM SE OCITLA V THAJSKU (A JAK MŮŽEŠ I TY…!)

0 Shares
0
0
0

Pokud mě sledujete na Instagramu nebo Facebooku, tak jste si možná všimli, že jsem posledních pár dní strávila v Thajsku. Když jsem v lednu 2017 odlétala z Bangkoku, dala jsem si takové malé předsevzetí: na pár let si dám s touto zemí pauzu a začnu objevovat i jiné části světa.

Osud tomu však chtěl jinak, a já se tak již po čtvrté vydala do “země úsměvů”. Tentokrát to byla docela jiná “dovolená”. Když někam s přítelem cestujeme, tak v 99,999% případů jsem to já kdo hledá letenky, ubytování, restaurace, plánuje denní program a neustále má po ruce telefon s Google Maps.

Teď mě ovšem čekal týden, kde o mě (a dalších pět cestovatelů/blogerů) bylo postaráno jako o krále. Bydleli jsme v krásných hotelech, užívali si ty nej výhledy, jedli samé dobré jídlo a po tom všem naskočili do mini vanu a nechali se odvést vstříc dalším dobrodružstvím. Pro mě to byla naprosto ojedinělá zkušenost ♡ a jsem za ní moc vděčná.

jak se mi to přihodilo?

Teď vás asi zajímá jak jsem k tomu všemu dostala a jak můžete i vy zažít to samé.  Tourism Authority of Thailand pořádá každý rok soutěž pro všechny, kteří

a) v Thajsku již byli
b) píší blog o cestování a jsou aktivní na sociálních sítích

Hlavním zadáním této soutěže bylo napsat krátký článek o mé předešlé zkušenosti v Thajsku na jedno z následujících témat: kultura, gastronomie, způsob života, umění, příroda.

Vzhledem k tomu, že jsem v Thajsku již pár věcí zažila, chvilku mi trvalo než jsem se rozhodla pro to správné téma. Nakonec jsem ve zkratce popsala mou dobrovolnickou zkušenost z Phuketu, článek odeslala a naprosto v nic nedoufala. O pár týdnů později jsem si vzpomněla na to, že jsem se soutěže zúčastnila a na webu TAT zjistila, že jsem  vyhrála! Nemohla jsem tomu uvěřit, protože takové věci se mě nestávají 🙂

Hlavní výhrou bylo pět -all inclusive- dní nabitých aktivitami včetně letenek. Náš výlet jsme započali v Bangkoku a poté vyrazili na východ objevovat provincie Rayong, Chanthaburi a Trat. O těchto částech země se více rozepíši v následujících příspěvcích na blogu, mají toho tolik co nabídnout.

Takže, pokud vám to zní zajímavě, píšete blog a v Thajsku jste již byli, udělejte si poznámku do diáře a nezapomeňte se podívat na začátku příštího roku na web TAT. Třeba se na vás také usměje štěstí!

 

0 Shares