Hotelové recenze Thajsko

KDE SE UBYTOVAT V BANGKOKU? ZKUSTE HOTEL GRANDE CENTRE POINT!

Velkou výhodou Bangkoku a v podstatě celého Thajska jsou ceny ubytování. Pobyt v pětihvězdičkovém hotelu pořídíte už za pár stovek za noc.

Nejprve si ujasněte, co by vaše ubytování mělo splňovat. Chcete protancovat noc v ráji všech baťůžkářů na Khao San Road nebo si chcete ráno zaplavat v infinity bazénu a mít to pár minut pěšky na sky train? Chcete být v blízkosti nákupních center nebo raději v odlehlejší čtvrti s tradičními trhy a trendy kavárnami?

V Bangkoku jsem v posledních několika letech složila hlavu hned v různých částech města, ale ten největší dojem na mě udělala ta úplně poslední zkušenost.

Welcome to Grande Centre Point Terminal 21!

Adresa: 2 Soi Sukhumvit 19, Khwaeng Khlong Toei Nuea, Bangkok

V květnu jsem strávila dva dny a dvě noci v hotelu Grande Center Point, který je napojen nejen na obchodní centrum Terminal 21, ale i na sky train (stanice Asok) a stanici metra Sukhumvit. V docházkové vzdálenosti je k dispozici spousta restaurací, barů, klubů, beauty salónů a obchůdků 7 eleven. Za mě tedy ta nejlepší poloha jakou si můžete v Bangkoku přát. Vše, co potřebujete máte po ruce a z letiště vás sem taxi dopraví za cca 40 minut.

Pokoje

Hotel nabízí pět kategorií pokojů od Superior až po Executive Suite. Po mém příjezdu jsem snad poprvé v životě získala upgrade, takže jsem se najednou ocitla v apartmá (65 metrů čtverečních!) i s kuchyní, ledničkou, mikrovlnkou, pracovním koutem a obývacím pokojem. Interiér pokojů, ale i celého hotelu je velmi světlý, vkusný a moderní. A ano, kdybych mohla, hned se sem přestěhuji.

Zařízení

Grande Centre Point nabízí vše, co můžete od pětihvězdičkového hotelu očekávat. Jedete-li za businessem, můžete si zde pronajmout i zasedací místnost, v případě nevolnosti je tu k dispozici 24/7 lékař, dále infinity pool, jacuzzi, golfové hřiště, spa a krásná vstupní hala s občerstvením, ve které můžete trávit čas i po vašem check outu.

Restaurace BlueSpice 

Snídaně se podává v restauraci BlueSpice a výběr je obrovský. Včetně tradičního pečiva, koláčků, ovoce, sýrů, vajíček apod. tu najdete i typickou asijskou snídani, jako jsou polévky nebo smažené nudle na různé způsoby.

Kolik to stojí & hodnocení

Pokud provedete rezervaci s předstihem a využijete i jedné z mnoha promo nabídek, můžete se dostat na cenu kolem 3 000 Kč za noc i se snídaní. Pokud se vám to zdá hodně, tak nejprve procestujte Thajsko křížem krážem, bydlete v levnějších bungalovech nebo hostelích, a teprve před odletem domů si zarezervujte pokoj zde. Strávit můžete celý den u bazénu, nakupováním v nákupním centru Terminal 21 (mají tam spoustu produktů od místních designerů) nebo v některém z mnoha beauty salónů.

 

[instagram-feed]