Travel inspirace dekorace

TRAVEL DECOR IDEAS

0 Shares
0
0
0

Také vám tolik chybí cestování? Nepamatuji si, kdy jsem naposledy strávila tolik času doma jako letos. Možná tak před deseti lety? A když už trávím v prostředí svého útulného bytu téměř 24/7, rozhodla jsem se, že si do něj vnesu vzpomínky v podobě doplňků, které mi připomínají má oblíbená místa.

MAPY

Miluju brouzdání na Google Maps a v atlasu světa si dokážu listovat i půl dne. Proto jsem si pořídila dekorace v podobě map mých oblíbených měst. Již několik let mi zeď nad knihovnou zdobí mapa Bangkoku a nedávno jsem dostala také dekorační mapu Londýna od Galamaps. Na jejich e-shopu si můžete vybrat mapu města na míru ze šesti barevných schémat včetně textu dle vašeho přání. Mapu stačí doplnit kvalitním rámem a máte skvělý interiérový doplněk pro sebe nebo dárek pro jiné vášnivé cestovatele.

 

VŮNĚ

Vůně mě vždy spolehlivě zavede na má oblíbená místa. Citrónová tráva do Thajska, vůně pomerančů do Maroka a kadidlo do Emirátů. V poslední době jsem si oblíbila vonné ručně vyráběné tyčinky od značky P.F. Candle Co. Ty s názvem Golden Coast mě zavedly zpátky do večerního Marrákeše, do barů v okolí náměstí Jemaa el-Fnaa, ve kterých se za rytmů arabské hudby a mistrovských pohybů břišních tanečnic kouří vodní dýmky a popíjí koktejly.

Travel inspirace dekorace

 

PŘÍRODNÍ DOPLŇKY

Slaměné a dřevěné doplňky mi zase připomínají Bali. A to nejlépe v kombinaci s velkým množstvím zelených rostlin jako je aloe vera, monstera, bambus, palmy nebo alokázie. Ratanové košíky, křesla, polštáře zdobené technikou macramé nebo jutové koberečky jsou k sehnání buď v H&M Home nebo v IKEA. Nekonečný zdroj inspirace pro DYI projekty v danném stylu mi poskytuje také Collective Gen.

Travel inspirace dekorace
0 Shares